O stronie

Zawartość bloga

Strona istnieje od 2001 roku i jest kontynuacją bloga, założonego niegdyś na blog.pl. Dawniej znajdował się w tym miejscu obszerny disclaimer dotyczący zawartości, ale czy ktoś to w ogóle czyta?

Treści zawarte na blogu mają charakter subiektywny i nie podlegają reklamacji. Wynikają one z mojej potrzeby pisania oraz przekonania, że jeśli o czymś nie napisałam, to to prawdopodobnie nie istnieje lub nigdy się nie wydarzyło. To moje miejsce w sieci, więc mogę sobie tutaj marudzić do woli i nikomu nic do tego. Każdy z czytelników doskonale wie, gdzie znajduje się wyjście ewakuacyjne :-)

Nie przyjmuję profitów za reklamę, a produkty o których zdarza mi się pisać, widocznie moim zdaniem zasługiwały na to, by o nich wspomnieć lub je skrytykować. Chociaż bardzo chciałabym kiedyś żyć z pisania, nie zamierzam zarabiać na prowadzeniu TEGO bloga.

Czytelnicy z zewnątrz są zawsze mile widziani, pod warunkiem, że stosują się do panujących tutaj zasad. Czytelnicy, którzy biorą czynny udział w moim życiu (i o których wielokrotnie być może pisałam na blogu) – proszeni są o niecytowanie bloga na forum publicznym oraz na wspólnych imprezach. Oczywiście, znając życie i tak zrobicie po swojemu.

W miarę możliwości proszę o szacunek wobec innych czytelników (komentatorów), a także o wyrozumiałość i kulturę.

Technologia

  • strona znajduje się na serwerze firmy zenbox.pl,
  • całość wsparta na platformie WordPress,
  • przed spamem chroni mnie Spam Karma 2,
  • początki ostatnich dziesięciu wpisów oraz komentarze, dostępne są w formacie RSS,
  • nie prowadzę żadnych statystyk.

Warunki użytkowania

  • jestem autorką wszystkich tekstów zawartych na tym blogu, jeżeli jest inaczej, opatrzone jest to odpowiednimi zapiskami,
  • wszelkie informacje publikowane są na zasadach licencji Creative Commons w wersji 3.0 lub wyższej.